فهرست

بومی سازی و توسعه وردپرس

Wordpress

فارسی سازی قالب های وردپرس

شاید تا به حال از قالبی خوشتان آمده باشد و به دلیل فارسی نبودن آن قالب و بهینه نبودن برای زبان فارسی امکان استفاده از آن را نداشتید. ما برای شما این امکان را فراهم میکنیم. اگر قالبی را مد نظر دارید و آن قالب زبان فارسی را پشتیبانی نمیکند ما قالب مد نظر شما را فارسی میکنیم. فارسی سازی شامل موارد زیر است:

میتونم راهنماییتون کنم؟

فارسی سازی افزونه های وردپرس

اگر شما مناسب فعالیت سایت وردپرسی خود افزونه ای خارجی پیدا کرده اید و میخواهید آن را تهیه کنید، نگران مسائل فارسی سازی، درگاه پرداخت، تاریخ شمسی و ... نباشید. دارکوب وب میتوانید افزونه های خارجی را برای زبان فارسی و مصرف کننده گان ایرانی بهینه سازی کند. مواردی که انجام میشود به شرح زیر است:

میتونم راهنماییتون کنم؟

توسعه افزونه ها و قالب های وردپرس

ممکن است قالب و یا افزونه ی سایت وردپرسی شما مدت زیادی بوده که کار میکرده است و مشکلی نداشته و اخیرا بنا به دلایلی از قبیل تداخل با دیگر افزونه ها، عدم سازگاری با به روزرسانی جدید هسته وردپرس و یا ... دچار مشکل شده است. نگران نباشید، ما به شما این اطمینان را میدهیم که میتوانیم برای شما مشکل را رفع کنیم. همچنین اگر نیاز دارید افزونه و یا قالب سایت وردپرسی شما امکانی به امکاناتش اضافه شود و به عبارت بهتر شخصی سازی شود، متخصصان ما آماده به خدمت رسانی هستند.

میتونم راهنماییتون کنم؟