فهرست

راه اندازی سایت با وردپرس

Wordpress

دارکوب وب خدمات گستره‌ای در زمینه‌ی سیستم مدیریت محتوای وردپرس ارائه می‌کند. یکی از این خدمات راه اندازی سایت با استفاده از این سیستم است. ما نیازهای شما را بررسی میکنیم و بهترین راهکار را به شما پیشنهاد می‌دهیم. برای راه اندازی سایت با سیستم وردپرس دو راهکار عمده وجود دارد:

میتونم راهنماییتون کنم؟

مزیت‌های راه اندازی سایت با وردپرس

امنیت بالا، امکانات بی‌شمار

سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاملا رایگان است و توسعه دهنده‌گان فراوانی سرتاسر جهان این سیستم را توسعه می‌دهند. طبیعی‌ ست که باگ‌های امنیتی این سیستم هر روز گرفته می‌شود همچنین بالغ بر 53 هزار افزونه رایگان برای این سیستم در مخزن اصلی وردپرس منتشر شده است.

شروع کم هزینه با وردرپرس

اگر شما نیاز به یک سایت دارید و بودجه‌ی بالایی در نظر ندارید پیشنهاد ما به شما سیستم وردپرس است. چرا که با هزینه‌ی مناسب (بهینه) امکانات فراوانی همراه با پنل مدیریتی بسیار ساده و کاربردی در اختیار خواهید داشت.

ویژگی‌های پروژه‌های ما

بسیار ساده با امکانات فراوان

قسمت مدیریتی سایت‌هایی که ما طراحی می‌کنیم ساده است. البته بدیهی‌ست که هرچه امکانات یک سایت بالاتر برورد، مدیریت آن هم کمی پیچیده می‌شود ولی تیم ما سعی خود را می‌کند که به ساده‌ترین حالت ممکن این کار را انجام دهد.

آموزش مدیریت سایت

قسمت مدیریت سایت شما را به شما آموزش می‌دهیم. این حق شماست که به سادگی هرچه تمام بتوانید وبسایت خود را مدیریت کنید. تیم ما همواره کنار شماست و مشکلات احتمالی شما در سمت مدیریت را رفع خواهد کرد.

بدون نیاز به دانش کدنویسی

بخش مدیریت وردپرس بسیار ساده و دوستانه طراحی شده است و نیازی نیست شما دانش برنامه نویسی داشته باشید.

تجربه‌ی کابری

ور از تجربه‌ی کاربریِ سایت شیوه‌ی رفتاری ارتباط با بازدیدکننده است. متخصصان ما در این زمینه شما را راهنمایی می‌کنند. مهم است که با چه ادبیاتی با مخاطبان خود ارتباط بر قرار کنید.

جلوه‌های متحرک

یکی دیگر از فاکتورهایی که یک سایت را زیبا می‌کند تصاویر، آیکون‌ها هستند. متخصصان ما از تصاویر و آیکون‌هایی استفاده می‌کنند که مرتبط به هدف سایت شما باشد و با استفاده از css animate به آن‌ها جان می‌بخشند و سایت شما جلوه‌ی زنده ای به خود می‌گیرد.

تایپوگرافی استاندارد

تایپوگرافی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در زیبایی یک سایت است. تیم ما از وب فونت‌های استاندارد استفاده می‌کند. سایزبندی استاندارد حروف همراه با ترکیب رنگِ چشم نواز از مهارت‌های متخصصان ماست.

کاملا واکنش‌گرا با سرعت لود بالا

واکنش‌گرا یعنی سایت شما برای تمامی دستگاه‌ها نمایش مناسبی دارد. چه نمایش‌گرهای بزرگ و چه تلفن‌های همراه با صفحه نمایش کوچک.

کدنویسی تمیز و مرتب

در طراحی سایت کدهای تمیز و مرتب بسیار اهمیت دارد. کدنویسی تمیز و مرتب باعث می‌شود سرعت لود و سئوی سایت شما مناسب باشد. تیم ما کدهای بسیار تمیز و مرتبی به شما ارائه می‌کند.

استفاده از آخرین متدها

در دنیای طراحی و برنامه‌نویسی سایت هر روز تکنولوژی‌ها، تعاریف و متدهای جدید مطرح می‌شود. یکی از اصول تیم ما آموزش و بروزرسانی دانش خود است. از این رو ما وبسایتی که برای شما طراحی می‌کنیم بر اساس آخرین متد روز دنیا خواهد بود.