فهرست

طراحی سایت

Web Design

امروزه با پیشرفت تکنولوژی داشتن یک وبسایت خوب تبدیل به یکی از لازمه های موفقیت شده است. دارکوب وب با پیشنهادی ویژه در این زمینه آماده‌ی خدمت رساتی می‌باشد. ما برای شما وب‌سایتی در خور نام و برند شما می‌سازیم. ما در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه‌ای به صرفه از صفر تا صد کنار شما هستیم. با داشتن یک وب‌سایت خوب می‌توانید به صورت گسترده تر با مخاطبان (مشتریان) خود ارتباط بر قرار کنید و آن‌ها را با خدمات و یا محصولات خود آشنا کنید. ما با تجربه ای چند ساله در زمینه‌ی برنامه نویسی وب و سیستم‌های مدیریت محتوا می‌توانیم به شما خدمات ارائه دهیم.

میتونم راهنماییتون کنم؟
750٬000

دامنه با پسوند جمهوری اسلامی ایران (ir) به ثبت رسیده است.

60%

از جمعیت ایران به اینترنت دسترسی دارند و از آن استفاده می‌کنند.

30٬000٬000

ایرانی توسط گوشی های هوشمند خود به اینترنت متصل می شوند.

سرعت زیاد

سرعت بارگذاری وبسایت شما بالا خواهد بود.

امنیت بالا

نکات امنیتی رعایت خواهد شد.

آمار دقیق

آمار بازدیدکننده گان را خواهید داشت.

پشتیبانی قوی

همیشه در کنار شما هستیم.

مراحل انجام پروژه طراحی سایتدر سه قدم

هر پروژه‌ای که وارد دارکوب می‌شود سه مرحله‌ی اصلی را طی می‌کند. سعی ما این است تجربه‌ی خوبی را برای مشتریانمان ایجاد کنیم و از ابتدا تا انتهای همه‌ی پروژه‌ها در کنار آن‌ها باشیم.

میتونم راهنماییتون کنم؟

تحلیل، آنالیز و برنامه ریزی

در اولین مرحله خواسته‌ی (ایده) شما تحلیل و آنالیز می‌شود و بعد بر اساس بررسی انجام شده بهترین شیوه‌ی پیاده سازی به شما ارائه می‌شود. سپس با برنامه ریزی و تعامل طرفین وارد فاز اجرایی می‌شویم.

برنامه نویسی و طراحی

این مرحله را می‌توان شروع فاز اجرایی پروژه قلمداد کرد. در این مرحله بر اساس برنامه ریزی انجام شده پروژه‌ی مد نظر برنامه نویسی و طراحی می‌شود.

تست و تحویل پروژه

در نهایت پروژه‌ تکمیل شده است و در مرحله‌ی آزمایش قرار می‌گیرد. خطاهای احتمالی (باگ) رفع می‌شود و بعد از تایید مشتری به صورت کامل به او تحویل داده می‌شود.