فهرست

سئو و بهینه سازی

Wordpress

به طور خلاصه منظور از بهینه سازی وب‌سایت روندی است که باعث بالا رفتن رتبه‌ی سایت شما می‌شود. با بالا رفتن رتبه‌ی وب‌سایت شما، بازدیدهای وبسایت شما بیشتر می‌شود. بهینه سازی وب‌سایت به دو قسمت تقسیم می‌شود: یکی بهینه سازی برای کاربران و دیگری بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر. طبق آخرین آمار جهانی بیشترین بازدیدکننده‌گان یک وب‌سایت از طریق موتورهای جستجوگر است. پس این بسیار مهم است که وب‌سایت ها بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر باشند. متخصصان ما در این زمینه به شما کمک می‌کنند. دقت داشته باشید که بهینه سازی وب‌سایت به دست افراد غیر حرفه‌ای می‌تواند نتیجه عکس دهد.

میتونم راهنماییتون کنم؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر SEO

در این نوع از بهینه سازی وبسایت شما مورد تحلیل و آنالیز متخصصان ما قرار می‌گیرد. سپس راه‌کارهای موجود برای بالا بردن رتبه‌ی سایت شما را بررسی می‌کنیم و با شما در میان می‌گذاریم. دقت کنید بیشتری تمرکز ما بر روی موتور جستجوگر گوگل است چرا که بیشترین ورودی‌ها از طریق این موتور جستجو است. از مزایای سئو برای وبسایت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

میتونم راهنماییتون کنم؟

بهینه سازی برای کاربران

شما باید یک تجربه‌ی کاربری خوب به بازدیدکننده‌گان خود ارائه دهید. رفتار سایت شما بسیار اهمیت دارد. شما می‌بایست با استفاده از تصاویر، ویدئو، ادبیات مناسب و … برای بازدیدکننده‌گان خود یک تجربه‌ی کاربری مناسب خلق کنید. کار با سایت شما باید بسیار ساده باشد و کاربر احساس راحتی و اعتماد کند. دارکوب وب در این زمینه آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. مزایای بهینه سازی برای کاربران به شرح زیر است:

میتونم راهنماییتون کنم؟