فهرست

طراحی اپلیکیشن

Application

امروزه با گسترش روز افزون تلفن‌های هوشمند، شما می‌توانید برند خودتان را به افراد بسیار زیادی معرفی کنید و یا با مشتریان خود به سادگی هرچه تمام‌تر در ارتباط باشید. جمعیت زیادی هستند که وقت‌های خالی خود را با تلفن‌های هوشمند خود پُر می‌کنند. این یک فرصت استثنایی‌ست برای معرفی و یا کسب درآمد. متخصصان ما می‌توانند برای شما اپلیکیشنی که مد نظرتان است را پیاده سازی کنند. دارکوب وب از ابتدا تا انتها کنار شما خواهد بود.

میتونم راهنماییتون کنم؟
28٬000٬000

تلفن هوشمند آندروید در کافه بازا ثبت شده است.

52%

از زمان استفاده از رسانه های دیجیتال مربوط به تلفن های هوشمند است.

85%

از کاربران استفاده از تلفن های هوشمند را به وبسایت ترجیح میدهند.

سرعت زیاد

سرعت بارگذاری اپلیکیشن شما بالا خواهد بود.

امنیت بالا

نکات امنیتی رعایت خواهد شد.

آمار دقیق

آمار بازدیدکننده گان را خواهید داشت.

پشتیبانی قوی

همیشه در کنار شما هستیم.

مراحل انجام پروژه طراحی اپلیکیشندر سه قدم

هر پروژه‌ای که وارد دارکوب می‌شود سه مرحله‌ی اصلی را طی می‌کند. سعی ما این است تجربه‌ی خوبی را برای مشتریانمان ایجاد کنیم و از ابتدا تا انتهای همه‌ی پروژه‌ها در کنار آن‌ها باشیم.

میتونم راهنماییتون کنم؟

تحلیل، آنالیز و برنامه ریزی

در اولین مرحله خواسته‌ی (ایده) شما تحلیل و آنالیز می‌شود و بعد بر اساس بررسی انجام شده بهترین شیوه‌ی پیاده سازی به شما ارائه می‌شود. سپس با برنامه ریزی و تعامل طرفین وارد فاز اجرایی می‌شویم.

برنامه نویسی و طراحی

این مرحله را می‌توان شروع فاز اجرایی پروژه قلمداد کرد. در این مرحله بر اساس برنامه ریزی انجام شده پروژه‌ی مد نظر برنامه نویسی و طراحی می‌شود.

تست و تحویل پروژه

در نهایت پروژه‌ تکمیل شده است و در مرحله‌ی آزمایش قرار می‌گیرد. خطاهای احتمالی (باگ) رفع می‌شود و بعد از تایید مشتری به صورت کامل به او تحویل داده می‌شود.