فهرست

آموزش php مقدماتی قسمت بیست یکم

خوب نبودخوبخیلی خوبعالیخیلی عالی (5٫00 از 1 رای)
نویسنده: پوریا پرهامی
تاریخ ارسال: ۲۰ / دی / ۱۳۹۶

newPage.php

editPage.php

deletePage.php

ساخت قسمت عمومی Public area :

قبل از ساخت این قسمت به این سوال پاسخ دهید، چه چیزی باید در این قسمت نمایش داده شود ؟
اول اینکه اگر subject یا page دارای مقدار visible = false است نباید در این قسمت نمایش داده شود، دوم اینکه در قسمت منو زیر منوها وقتی نشان داده شوند که روی منو اصلی همان subject کلیک شده باشد، سوم باید دقت کنیم اگر پیجی را غیر فعال کردیم منظور visible =false کاربر نتواند از طریق مقدار دادن یه url به آن پیج دست‌رسی پیدا کند.

برای مثال: اگر پیج با id شماره ۵ را غیر فعال کردیم کاربر نباید با وارد کردن چنین آدرسی به صفحه دست‌رسی پیدا کند http://localhost/darkoobweb/public/index.php?page=5
کار دیگری که می‌خواهیم انجام دهیم این است زمانی که در قسمت admin هستیم title دارای پسوند admin باشد، مثال: darkoobweb admin
موضوع دیگر در مورد نمایش content صفحه‌هات است. از فانکشن nl2br در کد خود برای نمایش کانتنت استفاده کرده‌ایم این فانکشن به جای تمام خط های جدید که آغاز به نوشتن آنها می‌کنیم یک تگ br قرار می‌دهد .
متغییری به نام laoutContext هم در نظر گرفتم که مقدار آن زمانی که در صفحه‌هات admin هستیم admin و زمانی که در صفحات public باشیم public خواهد بود.
بهتر است اول خودتان سعی کنید کدها را بنویسید، اگر به یاد داشته باشید صفحه‌ای به نام index.php داشتیم ،کار را از آنجا آغاز می‌کنیم .
Index.php

با عضویت در خبرنامه ی دارکوب وب، مقالات و آموزش های جدید به ایمیل شما ارسال میشود. همین حالا ایمیل خود را وارد کنید.
تعداد افرادی که تاکنون عضو شده اند:
102 نفر
کانال اطلاع رسانی دارکوب وب در تلگرام کانال تلگرام دارکوب وب

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است. شما می‌توانید اولین نفری باشید که دیدگاه خود را بیان می‌کنید.